C1812C153JBGACAUTO
KEMETKEMET
C1812C153JBGACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1812C153JBGACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.015UF 630V C0G 1812
Podatkovni listi: C1812C153JBGACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1812C153JBGACAUTO
Številka dela C1812C153JBGACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.015UF 630V C0G 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90562 pcs Podatkovni list C1812C153JBGACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.061" (1.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena 399-14854-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 0.015µF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.015µF