C1812C333KDRAC7800
KEMETKEMET
C1812C333KDRAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1812C333KDRAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.033UF 1KV X7R 1812
Podatkovni listi: C1812C333KDRAC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1812C333KDRAC7800
Številka dela C1812C333KDRAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.033UF 1KV X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81788 pcs Podatkovni list C1812C333KDRAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena 399-15212-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 0.033µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.033µF