C1812C335K1RACAUTO
KEMETKEMET
C1812C335K1RACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1812C335K1RACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 3.3UF 100V X7R 1812
Podatkovni listi: C1812C335K1RACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1812C335K1RACAUTO
Številka dela C1812C335K1RACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3.3UF 100V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 108800 pcs Podatkovni list C1812C335K1RACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena 399-13376-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 3.3µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 3.3µF