C1812C391GZGACTU
KEMETKEMET
C1812C391GZGACTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1812C391GZGACTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 390PF 2.5KV NP0 1812
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije C1812C391GZGACTU
Številka dela C1812C391GZGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 390PF 2.5KV NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66174 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV) Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena C1812C391GZGAC
C1812C391GZGAC7800
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 390pF ±2% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 390pF Aplikacije General Purpose