C1812C562J5GALTU
KEMETKEMET
C1812C562J5GALTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1812C562J5GALTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 5600PF 50V NP0 1812
Podatkovni listi: C1812C562J5GALTU.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1812C562J5GALTU
Številka dela C1812C562J5GALTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 5600PF 50V NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 100977 pcs Podatkovni list C1812C562J5GALTU.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija L
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena C1812C562J5GAL
C1812C562J5GAL7800
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 45 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 5600pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 5600pF