C1812C911G5HACAUTO
KEMETKEMET
C1812C911G5HACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1812C911G5HACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1812 910PF 50V ULTRA STA
Podatkovni listi: C1812C911G5HACAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1812C911G5HACAUTO
Številka dela C1812C911G5HACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1812 910PF 50V ULTRA STA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 217669 pcs Podatkovni list C1812C911G5HACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 910pF ±2% 50V Ceramic Capacitor X8R 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 910pF