C1812X112F5HAC7800
KEMETKEMET
C1812X112F5HAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1812X112F5HAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1812 1.1NF 50V ULTRA STA
Podatkovni listi: C1812X112F5HAC7800.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1812X112F5HAC7800
Številka dela C1812X112F5HAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1812 1.1NF 50V ULTRA STA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93050 pcs Podatkovni list C1812X112F5HAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FT-CAP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena C1812X112F5HACTU
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 1100pF ±1% 50V Ceramic Capacitor X8R 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 1100pF