C1812X124K8JACAUTO
KEMETKEMET
C1812X124K8JACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1812X124K8JACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.12UF 10V U2J 1812
Podatkovni listi: C1812X124K8JACAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1812X124K8JACAUTO
Številka dela C1812X124K8JACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.12UF 10V U2J 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113737 pcs Podatkovni list C1812X124K8JACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperaturni koeficient U2J
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FT-CAP
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
natančen opis 0.12µF ±10% 10V Ceramic Capacitor U2J 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.12µF