C2220X124KDRAC7800
KEMETKEMET
C2220X124KDRAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C2220X124KDRAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.12UF 1KV X7R 2220 FLEX
Podatkovni listi: C2220X124KDRAC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C2220X124KDRAC7800
Številka dela C2220X124KDRAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.12UF 1KV X7R 2220 FLEX Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64083 pcs Podatkovni list C2220X124KDRAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.232" L x 0.197" W (5.90mm x 5.00mm) Serija HV FT-CAP
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena 399-16417-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination, High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 0.12µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.12µF