C2220X472KHRACAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C2220X472KHRACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 2220 4.7NF 3000V X7R 10%
Podatkovni listi: 1.C2220X472KHRACAUTO.pdf2.C2220X472KHRACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C2220X472KHRACAUTO
Številka dela C2220X472KHRACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2220 4.7NF 3000V X7R 10% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68770 pcs Podatkovni list 1.C2220X472KHRACAUTO.pdf2.C2220X472KHRACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 3000V (3kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.061" (1.55mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.232" L x 0.197" W (5.90mm x 5.00mm) Serija HV FT-CAP
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena 399-16818-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, Soft Termination, High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 4700pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 4700pF