C276CA35350AA0J
KEMETKEMET
C276CA35350AA0J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C276CA35350AA0J
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP FILM 35 UF 5% 470 VAC MOTOR
Podatkovni listi: C276CA35350AA0J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C276CA35350AA0J
Številka dela C276CA35350AA0J Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 35 UF 5% 470 VAC MOTOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS