C315C102K1R5TA7303
KEMETKEMET
C315C102K1R5TA7303 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C315C102K1R5TA7303
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: C315C102K1R5TA7303.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C315C102K1R5TA7303
Številka dela C315C102K1R5TA7303 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2020062 pcs Podatkovni list C315C102K1R5TA7303.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 399-13912-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 48 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.183" (4.66mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 1000pF