C315C221J1G5CA
KEMETKEMET
C315C221J1G5CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C315C221J1G5CA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 220PF 100V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: C315C221J1G5CA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije C315C221J1G5CA
Številka dela C315C221J1G5CA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 220PF 100V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4501 pcs Podatkovni list C315C221J1G5CA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 399-1901
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.210" (5.33mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 220pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 220pF Aplikacije General Purpose