C315C272F1G5TA7301
KEMETKEMET
C315C272F1G5TA7301 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C315C272F1G5TA7301
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 2700PF 100V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: C315C272F1G5TA7301.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C315C272F1G5TA7301
Številka dela C315C272F1G5TA7301 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2700PF 100V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83140 pcs Podatkovni list C315C272F1G5TA7301.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.183" (4.66mm)
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 2700pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 2700pF