C315C300J1G5TA
KEMETKEMET
C315C300J1G5TA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C315C300J1G5TA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 30PF 5% 100V C0G RADIAL
Podatkovni listi: C315C300J1G5TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C315C300J1G5TA
Številka dela C315C300J1G5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 30PF 5% 100V C0G RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 685824 pcs Podatkovni list C315C300J1G5TA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 399-13958
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 52 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.183" (4.66mm)
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 30pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 30pF