C315C912G1G5TA
KEMETKEMET
C315C912G1G5TA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C315C912G1G5TA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 9100PF 100V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: C315C912G1G5TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C315C912G1G5TA
Številka dela C315C912G1G5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 9100PF 100V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91239 pcs Podatkovni list C315C912G1G5TA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.183" (4.66mm)
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 9100pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 9100pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C315C912F5G5TA
C315C912F5G5TA
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 9100PF 50V C0G/NP0 RAD
Na zalogi: 87385 pcs
Prenesi: C315C912F5G5TA.pdf
RFQ
C315C912J1G5TA
C315C912J1G5TA
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 9100PF 100V C0G/NP0 RAD
Na zalogi: 337733 pcs
Prenesi: C315C912J1G5TA.pdf
RFQ
C315C912G1G5TA7301
C315C912G1G5TA7301