C317C272FAG5TA7301
KEMETKEMET
C317C272FAG5TA7301 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C317C272FAG5TA7301
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 2700PF 250V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: C317C272FAG5TA7301.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C317C272FAG5TA7301
Številka dela C317C272FAG5TA7301 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2700PF 250V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105994 pcs Podatkovni list C317C272FAG5TA7301.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm)
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 2700pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 2700pF