C317C333K5R5TA7301
KEMETKEMET
C317C333K5R5TA7301 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C317C333K5R5TA7301
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.033UF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C317C333K5R5TA7301
Številka dela C317C333K5R5TA7301 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.033UF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 615800 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial Druga imena 399-17986-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Vodilni stil Formed Leads Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.033µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 0.033µF