C317C361K3G5TA7301
KEMETKEMET
C317C361K3G5TA7301 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C317C361K3G5TA7301
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 360PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Podatkovni listi: C317C361K3G5TA7301.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C317C361K3G5TA7301
Številka dela C317C361K3G5TA7301 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 360PF 25V C0G/NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 630324 pcs Podatkovni list C317C361K3G5TA7301.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm)
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 360pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 360pF