C317C471J2G5TA7301
KEMETKEMET
C317C471J2G5TA7301 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C317C471J2G5TA7301
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 470PF 200V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C317C471J2G5TA7301
Številka dela C317C471J2G5TA7301 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 470PF 200V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 349168 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial Druga imena 399-10033-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 52 Weeks
Vodilni stil Formed Leads Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 470pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 470pF