C318C392G3G5TA7301
KEMETKEMET
C318C392G3G5TA7301 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C318C392G3G5TA7301
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 3900PF 25V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: C318C392G3G5TA7301.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C318C392G3G5TA7301
Številka dela C318C392G3G5TA7301 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3900PF 25V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 232837 pcs Podatkovni list C318C392G3G5TA7301.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.235" (5.97mm)
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 3900pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 3900pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C318C392G3G5TA
C318C392G3G5TA
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 3900PF 25V C0G/NP0 RAD