C318C620KAG5TA7301
KEMETKEMET
C318C620KAG5TA7301 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C318C620KAG5TA7301
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 62PF 250V C0G RADIAL
Podatkovni listi: C318C620KAG5TA7301.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C318C620KAG5TA7301
Številka dela C318C620KAG5TA7301 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 62PF 250V C0G RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 678842 pcs Podatkovni list C318C620KAG5TA7301.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 250V
Toleranca 62pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini 0.200" (5.08mm) Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Serija Goldmax, 300 Ripple Current - nizka frekvenca Bypass, Decoupling
Ocene - Polarizacija Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Številka izdelka proizvajalca C318C620KAG5TA7301 Vodilni stil -
Višina - sedež (maks.) 0.235" (5.97mm) Lastnosti Low ESL
Stopnja napak Formed Leads - Kinked Razširjen opis 62pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 62PF 250V C0G RADIAL