C320C431J3G5TA
KEMETKEMET
C320C431J3G5TA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C320C431J3G5TA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 430PF 25V C0G RADIAL
Podatkovni listi: C320C431J3G5TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C320C431J3G5TA
Številka dela C320C431J3G5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 430PF 25V C0G RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 453915 pcs Podatkovni list C320C431J3G5TA.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 25V
Toleranca 430pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini 0.100" (2.54mm) Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Serija Goldmax, 300 Ripple Current - nizka frekvenca Bypass, Decoupling
Ocene - Polarizacija Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Številka izdelka proizvajalca C320C431J3G5TA Vodilni stil -
Višina - sedež (maks.) 0.290" (7.36mm) Lastnosti Low ESL
Stopnja napak Straight Razširjen opis 430pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis CAP CER 430PF 25V C0G RADIAL