C322C106J3R5TA7301
KEMETKEMET
C322C106J3R5TA7301 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C322C106J3R5TA7301
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 10UF 25V X7R RADIAL
Podatkovni listi: C322C106J3R5TA7301.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C322C106J3R5TA7301
Številka dela C322C106J3R5TA7301 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10UF 25V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48020 pcs Podatkovni list C322C106J3R5TA7301.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.160" W (5.08mm x 4.07mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.260" (6.60mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 10µF