C322C223J5G5TA7301
KEMETKEMET
C322C223J5G5TA7301 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C322C223J5G5TA7301
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.022UF 50V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: C322C223J5G5TA7301.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C322C223J5G5TA7301
Številka dela C322C223J5G5TA7301 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.022UF 50V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 370919 pcs Podatkovni list C322C223J5G5TA7301.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.260" (6.60mm)
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 0.022µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 0.022µF