C322C333K1R5TA7301
KEMETKEMET
C322C333K1R5TA7301 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C322C333K1R5TA7301
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.033UF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: C322C333K1R5TA7301.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C322C333K1R5TA7301
Številka dela C322C333K1R5TA7301 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.033UF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1262113 pcs Podatkovni list C322C333K1R5TA7301.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 399-14093-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Vodilni stil Formed Leads Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.260" (6.60mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.033µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 0.033µF