C323C150KAG5TA7301
KEMETKEMET
C323C150KAG5TA7301 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C323C150KAG5TA7301
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 RADIAL
Podatkovni listi: C323C150KAG5TA7301.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C323C150KAG5TA7301
Številka dela C323C150KAG5TA7301 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 651486 pcs Podatkovni list C323C150KAG5TA7301.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm)
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 15pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 15pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C323C150KAG5TA
C323C150KAG5TA
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER RAD 15PF 250V C0G 10%