C325C390JAG5TA7301
pregled izdelka
Številka dela: C325C390JAG5TA7301
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 39PF 250V C0G RADIAL
Podatkovni listi: C325C390JAG5TA7301.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C325C390JAG5TA7301
Številka dela C325C390JAG5TA7301 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 39PF 250V C0G RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 654196 pcs Podatkovni list C325C390JAG5TA7301.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 250V
Toleranca 39pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini 0.200" (5.08mm) Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Serija Goldmax, 300 Ripple Current - nizka frekvenca Bypass, Decoupling
Ocene - Polarizacija Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Številka izdelka proizvajalca C325C390JAG5TA7301 Vodilni stil -
Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm) Lastnosti Low ESL
Stopnja napak Formed Leads - Kinked Razširjen opis 39pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis CAP CER 39PF 250V C0G RADIAL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C325C390KAG5TA7301
C325C390KAG5TA7301
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 39PF 250V C0G/NP0 RADIAL
Na zalogi: 717611 pcs
Prenesi: C325C390KAG5TA7301.pdf
RFQ
C325C390GAG5TA7301
C325C390GAG5TA7301
Proizvajalci: KEMET
Na zalogi: 228810 pcs
Prenesi: C325C390GAG5TA7301.pdf
RFQ
C325C390JAG5TA
C325C390JAG5TA
Opis: CAP CER RAD 39PF 250V C0G 5%