C327C471K3G5TA7301
KEMETKEMET
C327C471K3G5TA7301 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C327C471K3G5TA7301
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 470PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Podatkovni listi: C327C471K3G5TA7301.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C327C471K3G5TA7301
Številka dela C327C471K3G5TA7301 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 470PF 25V C0G/NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 667689 pcs Podatkovni list C327C471K3G5TA7301.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.320" (8.13mm)
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 470pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 470pF