C327C562J2G5TA
KEMETKEMET
C327C562J2G5TA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C327C562J2G5TA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER RAD 5.6NF 200V C0G 5%
Podatkovni listi: C327C562J2G5TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C327C562J2G5TA
Številka dela C327C562J2G5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER RAD 5.6NF 200V C0G 5% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 299411 pcs Podatkovni list C327C562J2G5TA.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.320" (8.13mm)
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 5600pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 5600pF