C327C750KAG5TA
KEMETKEMET
C327C750KAG5TA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C327C750KAG5TA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER RAD 75PF 250V C0G 10%
Podatkovni listi: C327C750KAG5TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C327C750KAG5TA
Številka dela C327C750KAG5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER RAD 75PF 250V C0G 10% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 473484 pcs Podatkovni list C327C750KAG5TA.pdf
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Številka izdelka proizvajalca C327C750KAG5TA
Razširjen opis Ceramic Capacitor Opis CAP CER RAD 75PF 250V C0G 10%
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C327C750JAG5TA7301
C327C750JAG5TA7301
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 75PF 250V C0G RADIAL
Na zalogi: 693786 pcs
Prenesi: C327C750JAG5TA7301.pdf
RFQ
C327C750K3G5TA7301
C327C750K3G5TA7301
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 75PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Na zalogi: 649492 pcs
Prenesi: C327C750K3G5TA7301.pdf
RFQ
C327C750KAG5TA7301
C327C750KAG5TA7301
Opis: CAP CER 75PF 250V C0G/NP0 RADIAL