C328C224JAR5TA7301
KEMETKEMET
C328C224JAR5TA7301 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C328C224JAR5TA7301
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 250V X7R RADIAL
Podatkovni listi: C328C224JAR5TA7301.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C328C224JAR5TA7301
Številka dela C328C224JAR5TA7301 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.22UF 250V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 327374 pcs Podatkovni list C328C224JAR5TA7301.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.22µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 0.22µF