C330C123FAG5TA7301
pregled izdelka
Številka dela: C330C123FAG5TA7301
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.012UF 250V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: C330C123FAG5TA7301.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C330C123FAG5TA7301
Številka dela C330C123FAG5TA7301 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.012UF 250V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76017 pcs Podatkovni list C330C123FAG5TA7301.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.420" (10.66mm)
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 0.012µF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 0.012µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C330C123JAG5TA7301
C330C123JAG5TA7301
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0.012UF 250V C0G/NP0 RAD
Na zalogi: 332871 pcs
Prenesi: C330C123JAG5TA7301.pdf
RFQ
C330C123JAG5TA
C330C123JAG5TA
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER RAD 12NF 250V C0G 5%
Na zalogi: 207117 pcs
Prenesi: C330C123JAG5TA.pdf
RFQ
C330C123FAG5TA
C330C123FAG5TA
Opis: CAP CER RAD 12NF 250V C0G 1%