C330C563F5G5TA
pregled izdelka
Številka dela: C330C563F5G5TA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER RAD 56NF 50V C0G 1%
Podatkovni listi: C330C563F5G5TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C330C563F5G5TA
Številka dela C330C563F5G5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER RAD 56NF 50V C0G 1% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29993 pcs Podatkovni list C330C563F5G5TA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.360" (9.14mm)
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 0.056µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 0.056µF