C330C682GAG5TA7301
pregled izdelka
Številka dela: C330C682GAG5TA7301
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 6800PF 250V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: C330C682GAG5TA7301.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C330C682GAG5TA7301
Številka dela C330C682GAG5TA7301 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 6800PF 250V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89590 pcs Podatkovni list C330C682GAG5TA7301.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.420" (10.66mm)
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 6800pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C330C682GAG5TA
C330C682GAG5TA
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER RAD 6.8NF 250V C0G 2%