C331C473K5G5TA
pregled izdelka
Številka dela: C331C473K5G5TA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER RAD 47NF 50V C0G 10%
Podatkovni listi: C331C473K5G5TA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C331C473K5G5TA
Številka dela C331C473K5G5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER RAD 47NF 50V C0G 10% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 213807 pcs Podatkovni list C331C473K5G5TA.pdf
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Številka izdelka proizvajalca C331C473K5G5TA
Razširjen opis Ceramic Capacitor Opis CAP CER RAD 47NF 50V C0G 10%