C336C105M5U5CA9458
KEMETKEMET
C336C105M5U5CA9458 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C336C105M5U5CA9458
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1UF 50V Z5U RADIAL
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije C336C105M5U5CA9458
Številka dela C336C105M5U5CA9458 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1UF 50V Z5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5006 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena Q2095812C
delovna temperatura 10°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.450" (11.43mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial
Zmogljivost 1µF Aplikacije General Purpose