C336C224K1G5TA7301
KEMETKEMET
C336C224K1G5TA7301 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C336C224K1G5TA7301
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 100V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: C336C224K1G5TA7301.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C336C224K1G5TA7301
Številka dela C336C224K1G5TA7301 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.22UF 100V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103364 pcs Podatkovni list C336C224K1G5TA7301.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.400" (10.16mm)
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 0.22µF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 0.22µF