C336C562GAG5TA
KEMETKEMET
C336C562GAG5TA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C336C562GAG5TA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER RAD 5.6NF 250V C0G 2%
Podatkovni listi: C336C562GAG5TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C336C562GAG5TA
Številka dela C336C562GAG5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER RAD 5.6NF 250V C0G 2% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55125 pcs Podatkovni list C336C562GAG5TA.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.400" (10.16mm)
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 5600pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 5600pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C336C561KAG5TA7301
C336C561KAG5TA7301
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 560PF 250V C0G/NP0 RAD
Na zalogi: 397004 pcs
Prenesi: C336C561KAG5TA7301.pdf
RFQ
C336C563F1G5TA
C336C563F1G5TA
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER RAD 56NF 100V C0G 1%
Na zalogi: 32289 pcs
Prenesi: C336C563F1G5TA.pdf
RFQ
C336C562GAG5TA7301
C336C562GAG5TA7301
Opis: CAP CER 5600PF 250V C0G/NP0 RAD