C410C103J1G5TA
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C410C103J1G5TA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 10000PF 100V C0G AXIAL
Podatkovni listi: C410C103J1G5TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C410C103J1G5TA
Številka dela C410C103J1G5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 100V C0G AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 371609 pcs Podatkovni list C410C103J1G5TA.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 100V
Toleranca 10000pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm)
Serija Aximax 400 RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca Bypass, Decoupling Ocene -
Polarizacija Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Številka izdelka proizvajalca C410C103J1G5TA
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
Razširjen opis 10000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 10000PF 100V C0G AXIAL