C410C120J3G5TA
pregled izdelka
Številka dela: C410C120J3G5TA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 12PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Podatkovni listi: C410C120J3G5TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C410C120J3G5TA
Številka dela C410C120J3G5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 12PF 25V C0G/NP0 AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 411913 pcs Podatkovni list C410C120J3G5TA.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Serija Aximax 400
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 12pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Zmogljivost 12pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C410C120JAG5TA7200
C410C120JAG5TA7200
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 12PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Na zalogi: 760661 pcs
Prenesi: C410C120JAG5TA7200.pdf
RFQ
C410C120G3G5TA7200
C410C120G3G5TA7200
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 12PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Na zalogi: 590878 pcs
Prenesi: C410C120G3G5TA7200.pdf
RFQ
C410C120J3G5TA7200
C410C120J3G5TA7200