C410C131J3G5TA7200
pregled izdelka
Številka dela: C410C131J3G5TA7200
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 130PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Podatkovni listi: C410C131J3G5TA7200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C410C131J3G5TA7200
Številka dela C410C131J3G5TA7200 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 130PF 25V C0G/NP0 AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 712794 pcs Podatkovni list C410C131J3G5TA7200.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Serija Aximax 400
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 130pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Zmogljivost 130pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C410C131GAG5TA7200
C410C131GAG5TA7200
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 130PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Na zalogi: 571930 pcs
Prenesi: C410C131GAG5TA7200.pdf
RFQ
C410C131J3G5TA
C410C131J3G5TA
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 130PF 25V C0G/NP0 AXIAL