C410C151FAG5TA7200
pregled izdelka
Številka dela: C410C151FAG5TA7200
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Podatkovni listi: C410C151FAG5TA7200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C410C151FAG5TA7200
Številka dela C410C151FAG5TA7200 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 474154 pcs Podatkovni list C410C151FAG5TA7200.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Serija Aximax 400
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 150pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Zmogljivost 150pF