C410C183K5G5TA7200
pregled izdelka
Številka dela: C410C183K5G5TA7200
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.018UF 50V C0G AXIAL
Podatkovni listi: C410C183K5G5TA7200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C410C183K5G5TA7200
Številka dela C410C183K5G5TA7200 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.018UF 50V C0G AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 578896 pcs Podatkovni list C410C183K5G5TA7200.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Serija Aximax 400
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 0.018µF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Zmogljivost 0.018µF