C410C242F2G5TA7200
pregled izdelka
Številka dela: C410C242F2G5TA7200
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 2400PF 200V C0G AXIAL
Podatkovni listi: C410C242F2G5TA7200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C410C242F2G5TA7200
Številka dela C410C242F2G5TA7200 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2400PF 200V C0G AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 307806 pcs Podatkovni list C410C242F2G5TA7200.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Serija Aximax 400
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 2400pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Zmogljivost 2400pF