C410C334M5U5TA7200
KEMETKEMET
C410C334M5U5TA7200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C410C334M5U5TA7200
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.33UF 50V Z5U AXIAL
Podatkovni listi: C410C334M5U5TA7200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C410C334M5U5TA7200
Številka dela C410C334M5U5TA7200 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.33UF 50V Z5U AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 783713 pcs Podatkovni list C410C334M5U5TA7200.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.170" L (2.31mm x 4.32mm) Serija Aximax 400
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena 399-15279-2
delovna temperatura 10°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.33µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Axial Zmogljivost 0.33µF