C410C752FAG5TA7200
pregled izdelka
Številka dela: C410C752FAG5TA7200
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 7500PF 250V C0G AXIAL
Podatkovni listi: C410C752FAG5TA7200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C410C752FAG5TA7200
Številka dela C410C752FAG5TA7200 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 7500PF 250V C0G AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 237301 pcs Podatkovni list C410C752FAG5TA7200.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Serija Aximax 400
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 7500pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Zmogljivost 7500pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C410C752G3G5TA7200
C410C752G3G5TA7200
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 7500PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Na zalogi: 468935 pcs
Prenesi: C410C752G3G5TA7200.pdf
RFQ
C410C752FAG5TA
C410C752FAG5TA
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 7500PF 250V C0G AXIAL