C410C821G2G5TA7200
pregled izdelka
Številka dela: C410C821G2G5TA7200
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 820PF 200V C0G/NP0 AXIAL
Podatkovni listi: C410C821G2G5TA7200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C410C821G2G5TA7200
Številka dela C410C821G2G5TA7200 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 820PF 200V C0G/NP0 AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 559595 pcs Podatkovni list C410C821G2G5TA7200.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Serija Aximax 400
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 820pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Zmogljivost 820pF