C410C821K3G5TA
pregled izdelka
Številka dela: C410C821K3G5TA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 820PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Podatkovni listi: C410C821K3G5TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C410C821K3G5TA
Številka dela C410C821K3G5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 820PF 25V C0G/NP0 AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 425431 pcs Podatkovni list C410C821K3G5TA.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Serija Aximax 400
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 820pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Zmogljivost 820pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C410C821JAG5TA7200
C410C821JAG5TA7200
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Na zalogi: 714510 pcs
Prenesi: C410C821JAG5TA7200.pdf
RFQ
C410C821JAG5TA
C410C821JAG5TA
Proizvajalci: KEMET
Na zalogi: 491149 pcs
Prenesi: C410C821JAG5TA.pdf
RFQ
C410C821K3G5TA7200
C410C821K3G5TA7200
Opis: CAP CER 820PF 25V C0G/NP0 AXIAL