C420C332F3G5TA7200
KEMETKEMET
C420C332F3G5TA7200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C420C332F3G5TA7200
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 3300PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Podatkovni listi: C420C332F3G5TA7200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C420C332F3G5TA7200
Številka dela C420C332F3G5TA7200 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3300PF 25V C0G/NP0 AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 273194 pcs Podatkovni list C420C332F3G5TA7200.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Serija Aximax 400
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 3300pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Zmogljivost 3300pF